Projelerimiz
Yapı İnşaat
Yurt içi projelerimiz: İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit ve Mersin. Yurt dışı projelerimiz: Aşgabat, Astana, Çimkent, Almatı, Bağdat, Erbil, Grozni, Moskova, Yekaterinburg, Dakar, Kampala, New York, Sierra Leone.
İnşaat Malzemeleri
45.000’den fazla ürün yelpazesi ile ihracatta tercih edilen güvenilir tedarikçi firmayız. Başta Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Irak, olmak üzere Macaristan, Güney Afrika, Senegal, Nijerya, BEA, Katar, Yemen gibi ülkelere tedarik boyutunda ihracatımız bulunmaktadır.
Mobilya
Tüm ticari alanlara uyguladığımız özel projelerimizi yaklaşık 20 farklı ülkede gerçekleştirdik. Avrupa, Afrika ve CIS Ülkelerine başlıca: Yatak Odası, Genç Odası, Bebek Odası, Banyo, Mutfak, Oturma Grupları, Ofis Mobilyaları ihraç etmekteyiz. 
Arsa
Değerli arsaların satışını gerçekleştiriyor, projelendiriyor ve inşaatını üstleniyoruz.
Metaller
Rusya Federasyonu’ndan Alüminyum külçe ve biet, Bakır kablo ve plaka, Çinko külçe ve çubuk ithal etmekteyiz. 
Madenler
Afrika, Balkanlar ve Kazakistan’dan değerli maden ithalatı yapmaktayız: Demir, Gümüş, Altın
Hurda
Rusya Federasyonu ve Kazakistan’dan metal ve alüminyum hurdaları ithal etmekteyiz.
Tekstil
Türkiye’de sipariş üzerine büyük ölçülerde üretim ve ihracat yapıyoruz. İhraç ettiğimiz başlıca ülkeler: Fransa, Danimarka, İsveç, Hollanda, Rusya, Irak, Afrika. 
Enerji
Rusya Federasyonu, Kazakistan ve Azerbaycan’dan ham petrol, benzin ve gaz; Kazakistan’dan sanayi kömürü ithal ediyoruz.
Otomotiv
Ağır vasıta ve otomobil yedek parçaları ürünlerini Türkiye’de üretiyor ve başlıca; Rusya, Balkanlar, Senegal, Körfez ülkeleri olmak üzere 25’ten fazla ülkeye ihracatını yapıyoruz
Lojistik
Karadeniz’de 8 kuru yük gemili bir filo, Avrupa’da ve Orta Asya’da 17 tenteli tırlı bir filo ile hizmet vermekteyiz. Hazar Gölü’ne taşımalarımızı Rus Bayraklı filo sahibi armatör firma iştiraklerimiz ile başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hazar Denizi, Körfez, Karadeniz, Ege, Akdeniz, Avrupa kıyıları ve Afrika kıyıları olmak üzere navlun, yükleme ve liman operasyonu, acente, gümrükleme, açık ve kapalı depolama hizmetleri vermekteyiz.
Medikal
İlaç üretimi ve tedariği, tıbbi malzeme üretimi ve tedariği yapıyor ihraç ediyoruz. Başlıca ülkeler: Kazakistan, Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Yunanistan, Kıbrıs
Sanayi ve Teknoloji
Türkiye menşeili, Bilişim ve Yazılım, Güvenlik Sistemleri, Otomasyon ve Savunma Sanayiinde çözüm ortağınız ve tedarikçiniziz. Çalıştığımız ülkeler: Rusya, Kazakistan, Katar, Libya, Gine, Ruanda, Güney Afrika. 
Tarım ve Hayvancılık
Tarımsal ürünler, kırmızı ve beyaz et, balık ürünleri tedariği. İhraç ettiğimiz ülkeler; Rusya, İtalya, Katar, Dubai. Sera malzemeleri ihracatımız; Türkmenistan, Özbekistan, Yemen ve Umman. 
Elektrik
Elektrik Elektrik kabloları, ürünleri, panolar ve jeneratörler başta olmak üzere ihracatını gerçekleştiriyoruz: CIS ülkeleri ve Arap ülkeleri.
Kimya
Temizlik ürünleri, kimyasal maddeler, tekstil kimyasalları ürünlerini Körfez ülkelerine ihraç ediyor, Avrupa’daki yeni pazarda yerimizi almış bulunuyoruz.
Makine
Termoform makineleri üretimi ve Kuzey Afrika ülkeleri ile İran ve CIS Ülkelerine ihracatı, CNC makine üretiyor, makine yedek parçaları tedarik ediyoruz.
Otomobil
Lux ve Spor grup araçların Türkiye pazarında 4 farklı noktada bulunan oto galerimizde alım-satımını yapıyoruz. Sıralı oto gaz sistemlerini İran’a ihraç ediyoruz
Turizm
Turizm Sağlık turizmi sektöründe öncü ve güvenilir olan ülkemiz yoğun rağbet görmektedir. Arap ülkeleri ve Afrika ülkeleri ile çalışıyoruz. Yaz turizminde Antalya başta olmak üzere Ege kıyılarının kapılarını yurt dışı misafirlerimize açıyoruz.
Oyuncak
Bebek ve Çocuk oyuncak gruplarında Türkiye’de ürettiğimiz ürünlerimizi 25’ten fazla ülkeye ihraç ediyoruz.
Aydınlatma
Aydınlatma direkleri projelerini Türkiye, Ukrayna ve Türkmenistan’da tamamladık. Avize ve Aydınlatma ürünlerinin üretimini üstelenerek ihracatını yapıyoruz: Rusya, Kazakistan, Türkmenistan, Özbekistan, Irak, Dubai, Katar, Ürdün.