Hakkımızda

HAKKIMIZDA

ISTAST GROUP, İstanbul merkezli, büyük bir birleşmeyle 12 Aralık 2021 yılında 5 farklı sektörlerdeki firmaların bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Başlıca; ithalat, ihracat, lojistik, inşaat, hurda ve otomotiv yedek parçaları sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

ISTAST Group, deneyimli ve profesyonel personel istihdam etme ve büyük ölçekli projelerini yürütmek için malzeme, makine ve ekipman sağlama becerisini kanıtlamıştır. Şirket, güçlü finansal yapısı ile uluslararası rekabetteki yerini almıştır. Sahip olduğu odak noktaları, üstlendiği projeleri taahhüt edilen terminlerden önce ve en yüksek kalitede teslim etme konusundaki yerleşik gücü ile şirketi farklı kılmaktadır.

Grup, önde gelen uluslararası şirketlerle birleşmiş ve bu sayede uluslararası bir çok sektörde yüksek düzeyde kabul görmüştür.

gorsel

Grup şirketlerinin 2022 yılında yurt içinde ve yurt dışında üstlendiği ve gerçekleştirdiği projelerin değeri yaklaşık 4 milyar USD'dir. Bu bilanço 12 firmanın katkılarıyla ortaya çıkan hacimdir.

Grup; ithalat, ihracat, üretim, tedarik, inşaat ve lojistik sektörlerinde profesyonelleşmiş bir firmadır.

Misyon

Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı; Yapmış olduğu projelere katma değer sağlayan, üretken ve yenilikçi yönünü kullanarak sektörde öncü ve lider konuma gelmeyi; Uzman ve deneyimli kadrosu ile kaliteli hizmet ve rekabetçi fiyatlarıyla müşterilerimizin tüm Proje, Taahhüt, Danışmanlık ihtiyaçlarında gerçek “Çözüm Ortağı” olmayı; Misyon edinmiştir.

Vizyon

Stratejik ortaklıklar ile farklı sektörlerde kesin söz sahibi olmak ve daima ileri gitmek. Dünya genelinde hizmet veren ithalat/ihracat ve inşaat firmaları arasında yerini almak. 25 yıllık iş planımızda; uluslararası ticarette kök salmış, 100’den fazla sektörde 35’ten fazla ülkede, 120.000’den fazla iştirak personelleri ve yüklenicileriyle birlikte, yıllık minimum iş hacminin 150 B $ olarak öngörülmüş ve planlanmıştır.